Preskočiť na obsah
LFrank plus

Odborné a poradenské služby

LFrank plus s. r. o.

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Sídlo
Hýľov
Od roku
2023
IČO
55 665 896

LFrank plus

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hýľov 183, 044 12 Hýľov
Na trhu od
11. augusta 2023
IČO
55 665 896
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Firma v číslach

3
roky na trhu
2023
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte LFrank plus

LFrank plus s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Hýľov 183, 044 12 Hýľov. Zapísaná je od 11. augusta 2023 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad vedenie účtovníctva, činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a čistiace a upratovacie služby.

Základné údaje

Obchodné meno
LFrank plus s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
55 665 896
DIČ
2122050161
Dátum vzniku
11. augusta 2023
Sídlo
Hýľov 183, 044 12 Hýľov
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 57454/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa LFrank plus zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Vedenie účtovníctva

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli LFrank plus s. r. o.?

Sídlo je na adrese Hýľov 183, 044 12 Hýľov.

Čím sa LFrank plus s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; čistiace a upratovacie služby; rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Aké je IČO – LFrank plus s. r. o.?

IČO je 55 665 896, DIČ 2122050161.

Kedy vznikla LFrank plus s. r. o.?

Vznik: 11. augusta 2023. Na trhu pôsobí 3 roky.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hýľov 183 044 12 Hýľov

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre LFrank plus s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lfrank-plus.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.